Opis i technologia

Apartamenty Konarskiego to nowa inwestycja firmy BTP Investment, w centrum Raciąża.

Są to 2 budynki wielorodzinne, każdy składający się z 28 mieszkań. Osiedle usytuowane będzie przy ulicy przy ulicy Stanisława Konarskiego, pomiędzy ulicami Kilińskiego i Warszawską.

Oferuje przestronne mieszkania wykonane w wysokim standardzie o metrażu od 40 m2 do 64 m2. Mieszkania wyposażone są w wygodne balkony o pow. od 5,5 do 6,5 m2.

Do dyspozycji mieszkańców każdego z bloków oddany zostanie garaż naziemny, posiadający 14 miejsc parkingowych, powstanie także 28 miejsc parkingowych naziemnych. Ponadto budynek zostanie wyposażony w liczne udogodnienia, takie jak komórki lokatorskie, wózkownia oraz winda elektryczna.

Przestronny parking w połączeniu z doskonałą lokalizacją (bliskość szkół, przedszkoli kina, centrum miasta oraz supermarketów) stanowią idealny wybór miejsca do mieszkania i odpoczynku.

Technologia

Budynki wykonane będą w tradycyjnej technologii. Zastosowane technologie i materiały budowlane spełniać będą najwyższe wymagania izolacyjności akustycznej i termicznej dla budynków mieszkalnych, a co za tym idzie, użytkowanie będzie ciche, oszczędne i zarazem ekologiczne.

Standard wykończenia

Budynki wyposażone będą w instalacje centralnego ogrzewania z własnej kotłowni CO zasilanej gazem ziemnym, elektrycznej, telefonicznej, internetowej i telewizyjnej oraz instalacji wodno-kanalizacyjnej. Nowoczesna architektura oraz ciekawa kolorystyka stanowią o atrakcyjności inwestycji. Funkcjonalny układ mieszkań pozwoli spełnić oczekiwania wszystkich lokatorów.